گارانتی محصولات

شرکت مهندسی کاوش پردازان برسا با توجه به اهمیت خدمات پس از فروش مجوز لازم از سازمان حمایت از مصرف کننده را دریافت نموده و وظیفه خود می دانیم

در کمترین زمان ممکن با دقت بالا به مشتریان خود پاسخگو باشیم.

شرایط گارانتی

. به منظور استفاده از خدمات گارانتی، ارائه کارت با هولوگرام شرکت الزامی می باشد.

. در حفظ و نگهداری کارت گارانتی دقت نموده و در صورت مفقود شدن المثنی صادر نمی گردد.

. مخدوش شدن یا عدم تطابق شماره سریال مندرج در کارت گارانتی با سریال دستگاه ، موجب ابطال کارت ضمانت و عدم شمول خدمات گارانتی توسط این شرکت خواهد بود.

 . هر گونه تغییر فیزیکی، شکستگی، خراشیدگی، سوختگی و  تعمیر دستگاه توسط افراد غیر از کارشناسان این شرکت شامل خدمات گارانتی نمی شود.

 . عیوب ناشی از نوسانات برق، ریختن مایعات مواد شیمیایی، ضربه و شکستگی، آتش و  بلایای طبیعی مشمول خدمات گارانتی شرکت نخواهد بود.

. بروز هرگونه اشکالات نرم افزاری، ازبین رفتن اطلاعات و داده ها خارج از تعهد گارانتی این مرکز می باشد و در صورت رفع هر یک از اشکالات فوق، کلیه هزینه ها بر عهده خریدار می باشد.

. کلیه تجهیزات این شرکت دارای 18ماه گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش می باشد.

. مدت زمان تحویل تجهیزات در دوره گارانتی حداکثر 3 روز کاری می باشد، در غیر این صورت دستگاه یا قطعه جایگزین به صورت امانی به مشتری تحویل داده می شود.

. در صورت ایراد مشابه برای مرتبه سوم، دستگاه مورد نظر توسط شرکت تعویض می گردد.

. هزینه ایاب و ذهاب در دوره گارانتی به عهده شرکت می باشد.

. در صورتی که در دوره خدمات پس از فروش به دلایل تحریم بودن قطعات قابل ارائه این شرکت و عدم توانایی در خصوص خدمات در آن دوره ملزم می باشد قطعه جایگزین یا پیشنهاد دیگری ارائه گردد تا رضایت مشتری جلب شود.

. کالاهای فروخته شده در دوره گارانتی بدون قید و شرط ( به غیر از مواردی که در برگه گارانتی درج گردیده است) تعویض می گردد.