به دنبال راهکار مناسبی برای طراحی و اجرای مرکز داده مجموعه خود هستید؟

مرکز داده هر مجموعه یا سازمانی قلب فناوری و مرکز تبادلات مهمترین اطلاعات سیستمی آن سازمان است، مهندسین ما هوای قلب سازمان شما را دارند.

طراحی اصولی و خلاقانه زیرساخت های شبکه شما

تامین و تجهیز کلیه دستگاه ها و سخت افزار های مورد نیاز

ارائه راهکار های نرم افزاری متناسب با نیاز سازمان شما

تامین امنیت هوشیارانه و پشتیبانی وفادارانه شبکه سازمان شما

دیتا سنتر

مقرون به صرفه

شرکت مهندسی کاوش پردازان برسا همواره می کوشد تا با وجود رقبای متعدد در زمینه سرور ها و تجهیزات شبکه محصولاتی با کیفیت بسیار بالا و قیمتی مناسب به مشتریان عرضه نماید.

پشتیبانی آنلاین

کلیه خدمات و قطعات شرکت مهندسی کاوش پردازان برسا دارای پشتیبانی و خدمات پس از فروش می باشد.و در صورت بروز هرگونه مشکل واحد پشتیبانی شرکت پاسخ گوی شما خواهد بود.

گارانتی تعویض قطعات

اگر از شرکت مهندسی کاوش پردازان برسا دستگاهی خریداری کنید، کلیه قطعات آن شامل گارانتی می باشد و در صورت بروز هرگونه اشکال، قطعه مورد نظر تعویض خواهد شد.

امکان سنجی

بررسی نیازمندی ها بر اساس میزان گستردگی فضا و تعداد کاربران و میزان و نوع تعامل بین ماشین ها و در انتها برآورد هزینه مقرون به صرفه

طراحی و اجرا

طراحی پروپوزال بر اساس نیازهای برآورد شده و تامین و تجهیز سخت افزارهای مورد نیاز و در آخر نصب و راه اندازی در فضای مخصوص

تست

بررسی زیر ساخت کابل کشی و ارتباط بین اجزای سخت افزاری و تست نرم افزاری صحت و سلامت پردازش و ذخیره سازی و در نهایت امنیت شبکه

بهره برداری

حال در این مرحله شما قادر خواهید بود تا با شادمانی و رضایت از شبکه خود بهره ببرید اما این پایان کار ما و شما نخواهد بود چون ما پشتیبان شما هستیم

با تیم ما آشنا شوید

برای صعود به ارتفاعات بلندتر، کار تیمی و مشارکت ضروری است، تیم ما شامل جمعی از بهترین و مجربترین کارشناسان و متخصصان علوم فناوری اطلاعات و ارتباطات در کشور با انگیزه ای سرشار شما را در رسیدن به بهترین راه حل در خصوص شبکه سازمانتان یاری میدهند.

کسانی که به ما اعتماد کردند

دیر زمانیست که بر این کار مشغولیم...

شرکت مهندسی کاوش پردازان برسا در تمامی سالهای فعایت خود مفتخر بوده که با بهره گیری از دانش و تجربه و مهارتهای روز افزون متخصصان خود، راهکارها و خدماتی مبتکرانه و مقرون به صرفه را به مجموعه های ارزشمند كشور ارائه نماید.