خدمات ما

شرکت مهندسی کاوش پردازان برسا به همت جمعی از کارشناسان و متخصصان علوم فناوری اطلاعات و ارتباطات در زمینه ارائه همکاری های سخت افزاری، طراحی و مهندسی در سال 1390 آغاز بکار نموده و اکنون در آغاز دهه دوم فعالیت خود مفتخر است در زمینه های تجهیزات و خدمات مراکز داده و همچنین ارائه راهکارهای ذخیره سازی با متخصصین مجرب و کارآزموده بازوی توانای مشتریان دولتی و خصوصی بوده و ضمن برآورده نمودن نیازهای ایشان همواره در همه مراحل طراحی، تأمين و نگهداری تجهیزات، بهترین سرویس ممکن را ارائه نماید. رسالت اصلی این مجموعه مشارکت در ارتقاء صنعت ICT  در کشور بوده و با اتکا به مجوزها و گواهینامه های معتبر از سازمان های مربوطه در راستای این رسالت گام بر می دارد.

 

تامین،نصب و راه اندازی

نیاز سنجی قبل از شروع  پروژه و خرید محصول یکی از اساسی ترین قسمت های پروژه می باشد ، مشاوره ، امکان سنجی شامل بازدیدهای حضوری ، تلفنی و بررسی زیر ساخت  , و ارائه راهکار براساس نیازمندی ها از تخصص همکاران ماست.

تامین تجهیزات براساس راهکارهای ارائه شده از تامین کنندگان مطمئن ار وظایف این شرکت بوده است . پس از امکان سنجی ، ارائه راهکار و تامین ، مرحله نصب و راه اندازی و پشتیبانی تجهیرات فرا می رشدو

نصب و راه اندازی ، پشتیبانی ، ارتقا تجهیزات ، سرویس های سازمان شما براساس نیاز سازمان و BestPractice های شرکت ارائه دهنده از تخصص ما می باشد.

شرکت کاوش پردازان برسا با استفاده از نیروهای مجرب همواره در تلاش است که نیاز های سازمان شما را برطرف سازد.

خدمات ما 1